Wiecie jak to jest z rządowymi programami… Na początku nawet 500+ nie znalazło wielu zwolenników, ludzie wręcz zapierali się że nie będą dodatkowo “okradać” polskiego państwa, jednak finalnie korzystają ze świadczenia, “bo wszyscy pobierają”. Program ten stworzony jest z myślą o rodzinach, a co powiecie na 600 + dla wszystkich???
Scania kontra emisje spalinBrzmi obiecująco? Czas ostudzić emocje, Główny Inspektorat Transportu Drogowego planuje zakup 600 fotoradarów. Wśród nich mają pojawić się nie tylko stacjonarne fotoradary, pojawi się sprzęt, który ma rejestrować przejazdy na czerwonym świetle oraz mierzyć średnią prędkość na danym odcinku. Część starych, nieprawidłowo działających fotoradarów zostanie również zastąpiona nowymi. Z założenia, te urządzenia mają poprawić bezpieczeństwo na drogach publicznych.
Ale, jak to mówią w internecie jest wszystko i każdy użytkownik może skorzystać z jego wsparcia w celu sprawdzenia lokalizacji fotoradarów. Uzyskamy tam informacje nt. współrzędnych geograficznych, numeru drogi, usytuowania względem budynków, kodu lokalizacji czy typu urządzenia.

Bardziej przekonuje nas jednak wsparcie programu 500+, które rocznie daje nawet 6000 zł dla jednego dziecka. A czy 600+ jest równie obiecujący? Dla rządu z pewnością tak, a nawet bardziej niż równie. Bo wiecie, są równi i równiejsi! 

Zobacz także