Iveco, wraz z kilkoma polskimi firmami, przygotowało interesującą propozycję dla przewoźników. Pokazane pojazdy potwierdzają ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla transportu osób. A jak wyglądają? Zobaczycie już w najbliższym odcinku “Na Osi”, którego premiera na antenie Motowizji już w sobotę 19.maja o godz.16:00, a w Tele 5 we wtorek 22.maja o godz.22:30! Jak zwykle w programie znajdziecie również inne tematy, między innymi:
MOYA w Porcie
Giganta szerszego od ścieżkiReportaż cykl Drogowe XXL
Drogowa ofensywa na Opolszczyźnie trwa
Będzie Krzyżowa dla przewoźników
MAN na Warsaw Bus Expo
Przegubowy Drabpol
I wiele innych ciekawych tematów

Najnowszy odcinek w sobotę (19.maja) na Motowizji – godz. 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę (20. maja) o godzinie 9:05 również na Motowizji, a kolejna o godzinie o 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (22. maja) o godz. 22:30.
Dokładna rozpiska emisji

Przypominamy! W sobotę zaraz po “Na Osi” o godz.16:40 zapraszamy na nasze “Trucker Club-owe” spotkania. W dzisiejszym odcinku Jarek opowie o swojej pracy, polegającej na udzielaniu pomocy na drodze, do czego używa monstrualnej, 5.osiowej Scanii. Rozpoczniemy też krótki cykl prezentacji najciekawszych wydarzeń z ubiegłorocznego Master Truck-a. Sprawdzimy także, jaka muza gra na zlocie specjalistów od “lania wody”.

Program „Na Osi”, jak i „Trucker Club”, oglądać można aż w czterech stacjach telewizyjnych: MotowizjaAdventure HDNTLTVR, a „Na Osi” dodatkowo na TELE 5 Player.pl.
Warto też słuchać „Jedynki w Drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”.

Zobacz także